תלמידים ממליצים

ליטל ד

ספרי הלימוד המיוחדים של בית הספר האמריקאי תרמו לי המון לביטחון העצמי, להרחבת אוצר המילים, לתרגול ולהבנת הטכניקה הנכונה. העצות שקיבלתי שיפרו את רמת האנגלית שלי והוסיפו לי ידע רב. ההתמקדות בשפה עזרה לי לביטחון העצמי. בנוסף, השירות בבית הספר מעולה! מורג מורה מדהים. את השיפור תראו תוך זמן קצר!


אינה רויטמן

ברצוני להודות לגברת שרון בייץ שהייתה מורה בקורס ההכנה למבחן אמיר בסניף רעננה בין התאריכים 13.07.11-31.08.11 הקורס הועבר בצורה מסודרת עם הסברים על כל דבר ועם דגשים במקומות החשובים, שרון נתנה יחס אישי לכל אחד ואחד, עודדה מאוד בנקודות המשבר והעבירה את החומר בצורה יוצאת מן הכלל. בעזרתה ובעזרת הקורס קיבלתי ציון טוב עבורי במבחן עצמו.


יוגב ד

המון תודה לאירה המדריכה על יחס חם ולבבי. ישרי כוח, חזקי ואמצי. לכל אורך הקורס היית תמיד מוכנה לעזור ולהקדיש לכל אחד מהתלמידים את מלוא תשומת הלב, אפילו מעבר לשעות הקורס.


רותי ב.

רציתי להודות למדריכה אירה על העידוד והתמיכה לכל אורך הקורס. אירה הייתה קשובה ואמפתית ועשתה ככל יכולתה כדי להעביר לנו את הקורס בצורה יסודית ומעמיקה. אירה גילתה רגישות והבנה לתהליך הלא פשוט שעברתי ועזרה לי מאד.


לירון מ.

המון תודה לאירה, על הסבלנות הרבה ועל כך שהייתה מוכנה לפנות זמן מחוץ לשעות הקורס כדי לעזור, לתמוך ולייעץ. נהניתי מהיחס האישי, מההסבר המפורט וכמובן ומהמדריכה הנעימה והאיכפתית.


שני ע.

אירה היא מורה נהדרת. אין לי מילים לתאר את ההשקעה שלה. היא עזרה לי מאד בלחץ ובהתמודדות שלי לקראת המבחן. בזכותה אני יודעת כיצד לפעול נכון. שמחתי מאד להכירך אינה, את אדם נפלא! הקורס תרם ועזר לי מאד מבחינת הכרת המבחן, אוצר המילים וטריקים לפיתרון. החומר הועבר בצורה מאד ברורה ואירה פשוט נהדרת. בכל שאלה יכולתי להתקשר איתה, גם אחרי שעות הלימודים.


אושר א.

רציתי להגיד המון תודה לצוות בית הספר האמריקאי על יחס חם ומצוין מהרמה האדמינסטרטיבית ועד לתכני הלימודים. במהלך הקורס קיבלתי כלים מעניינים.


מאיר

רותם הוא מורה מעולה, דובר אנגלית ברמה מצויינת. תודה על המיילים האישיים והמפורטים שעונים על כל שאלה, על היחס החם, האיכפתיות והסבלנות הרבה


טל

תודה רבה רותם על שיעורים ארוכים שעברו בכיף! הייתה אוירת לימוד נעימה ומוצלחת. הטיפים וההמלצות שנתת במהלך השיעורים תרמו לי רבות בהצלחה במבחן. חומרי הלימוד הרבים העשירו את הידע שלי באנגלית בתוספת ההסברים שלך- הכל נהיה פשוט יותר!


בר א.

תודה למורה שלומציון שבאמת עוזרת ותומכת. אהבתי את עזרתה בקורס ובכלל. אמליץ לחברי לבוא לבית הספר האמריקאי לבחינת אמיר.


נעמה.

תודה לשלומציון המדריכה, תודה גם למזכירת בית הספר שעזרה וסייעה במסירות נפש שאקבל מלגה כדי שאוכל להשתתף בקורס ועל כך תודות וברכות לה. אם אפשר למסור לה- שתמשיך לעשות כאלה מעשים טובים ותצליח בכל מעשה ידיה.


שני ע.

אירה היא מורה נהדרת. אין לי מילים לתאר את ההשקעה שלה. היא עזרה לי מאד בלחץ ובהתמודדות שלי לקראת המבחן. בזכותה אני יודעת כיצד לפעול נכון. שמחתי מאד להכירך אינה, את אדם נפלא! הקורס תרם ועזר לי מאד מבחינת הכרת המבחן, אוצר המילים וטריקים לפיתרון. החומר הועבר בצורה מאד ברורה ואירה פשוט נהדרת. בכל שאלה יכולתי להתקשר איתה, גם אחרי שעות הלימודים.


אביבה.ג

תודה לנוגה, על מאמציה ללימוד הקורס. ללוא הקורס לא הייתי מצליחה להגיע להישגים שאני נמצאת היום (לאור גילי המופלג)

מעיין היקרה, ברצוני להודות לך על ההכנה עבור קורס הכנה למבחן אמי"ר. מאמצייך למתן תמיכה בבוגר מרכזינו - אורי נומה, לצד הפגנת רגישות ומחויבות לאוכלוסיות במצוקה הותירו עלי רושם רב. עמותת "הלב" מודה לך על הסיוע, על האדיבות והרצון לעשות טוב. אנו מאחלים לאורי הצלחה רבה במהלך הקורס ובמבחן אמי"ר. בתקווה להמשך שיתוף פעולה.


עידו

כשנרשמתי למכללה הסבירו לי שאני צריך ללמוד שנה שלמה קורסים באנגלית כדי להגיע לרמה מינימלית ורק אז להתחיל לימודים לתואר. לא רציתי לבזבז זמן וכסף, אז החלטתי לנסות לגשת למבחן אמיר בכוחות עצמי: למדתי קצת בבית, קראתי עיתונים וספרים וניגשתי. זה היה בזבוז של כסף ואנרגיה. הבנתי שאני צריך מערכת תומכת ומסגרת לימודים רצינית. אחרי בירורים מקיפים שעשיתי נרשמתי לקורס הכנה בביה"ס האמריקאי: הקורס נתן לי את כל הכלים האפשריים: מורה מעולה (רותם), ספרים, מילונים, מבחני אמיר לתרגול בבית, שעורי בית. למדתי שיטות ממוקדות לענות נכון על השאלות. בסוף זה השתלם: קיבלתי פטור באנגלית.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם